FORTECREDIT

FORTECREDIT - nízké měsíční splátky, nízká akontace

Fiat Vám nabízí novou možnost, jak snadno a rychle získat dokonalý vůz podle Vašich představ. Jak? To je zcela jednoduché: vyberte si podle katalogu to správné auto a doplňky. Potom se rozhodněte pro dobu splácení; ta je od 12 do 60 měsíců. Pokud nechcete platit vysokou akontaci a peníze použít dejme tomu na cestování, zaměstnanci Fiatu Vám vyjdou vstříc. V tom případě zaplatíte akontaci 30 %, splácet budete také 30 % a nakonec doplatíte třicetipětiprocentní zůstatek.

Chcete vůz bez zbytečného čekání? Žádný problém! Vše probíhá na jednom místě a z prodejny Fiat odjedete do 30 minut ve Vašem novém voze. Nepříjemná překvapení jsou vyloučena: stálé podmínky, stálé úrokové sazby, vždy víte co a kdy máte platit. Patříte mezi ty, kteří si vybírají auto přesně podle svých požadavků a počítáte s vozem Vašich snů na delší dobu? Právě vám bude systém FORTECREDIT určitě vyhovovat.

Výhody systému FORTECREDIT:

  • Nízký počáteční vklad + stejně vysoké měsíční splátky
  • Pružnost - stanovením doby trvání smlouvy si určíte výši splátek
  • Pevné úrokové sazby od renomované společnosti
  • Přehledná struktura budoucích výdajů, které se dají bez potíží zvládnout


Proč právě FORTECREDIT?

Protože chcete mít automobil přesně podle Vašich představ, ale nemáte dostatečnou hotovost, abyste uhradili plnou cenu.

Kvůli flexibilitě a spolehlivosti, protože vše může být přizpůsobeno Vašim individuálním finančním požadavkům. Navíc Vašim finančním partnerem je jedna z největších a nejúspěšnějších finančních společností na světě.